سید علی احمدی کیست

سید علی احمدی چهره

سید علی احمدی بنیان گذار آکادمی تغییر است که هم در حوزه مهارت فردی و هم در حوزه کسب و کار تدریس می کند و مشاوره می دهد، چون به باور او این دو مفهوم از هم جدا نبوده و نیست و رشد درآمد هرشخصی فارغ ازینکه در چه جایگاه و سمتی باشد، برابر با رشد فردی اوست. گفتنی از ایشان بسیار است و هر آنچه شما دوست دارید از استاد سید علی احمدی بدانید را در چند بخش دسته بندی می کنیم و از شما دعوت می کنیم برای شناخت بهتر ایشان تا آخر این نوشته را همراه ما باشید.

بخش اول. تحصیلات سید علی احمدی

تحصیلات آقای احمدی را در حالت کلی به دو دسته تحصیلات آکادمیک و غیر آکادمیک میتوان دسته بندی کرد. سید علی احمدی به صورت آکادمیک دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش کارآفرینی از دانشگاه تهران است و مقطع کارشناسی را در دانشگاه زنجان در رشته مهندسی مکانیک مشغول به تحصیل بوده است. اما اجازه بدهید به سراغ تحصیلات غیر آکادمیک ایشان برویم.

مدرک علم موفقیت از دانشگاه میشیگان آمریکا

یکی از مدارک استاد احمدی مدرک علم موفقیت یا Science of Success از دانشگاه میشیگان آمریکا که یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان به حساب می آید، می باشد.

این دوره اختصاصا در مورد مباحث علمی موفقیت که دانشمندان با تحقیق و بررسی به آنها دست یافته اند، صحبت می کند که تمامی این موارد علمی و اثبات شده را با شرکت در دوره استادی تغییر کاملا بومی شده و به زبان فارسی از زبان آقای احمدی فرا میگیرید.

حتما برای شما سوال خواهد شد که حضور در این دوره با توجه به تحریم ها و دیگر مسائل چطور ممکن است؟ این دوره و دیگر دوره های خارجی ای همچون دوره Neuroscience in Everyday Life که استاد احمدی در حال حاضر در دانشگاه شیکاگو در حال گذراندن آن هست، دوره های غیرحضوری بوده و ایشان بعد از حضور در کلاس ها و موفقیت در آزمون برگزار شده غیرحضوری توسط این دانشگاه ها موفق به اخذ این مدارک شده اند.

مدرک این دوره توسط دکتر پاولا کاپرونی عضو هیئت علمی مدیریت دانشگاه میشیگان امضا و اهدا شده است.

مدرک علم موفقیت دانشگاه میشیگان آمریکا
مدرک مایند شیفت دانشگاه مک مستر کانادا

مدرک مایند شیفت از دانشگاه مک مستر کانادا

یکی دیگر از دوره های بین المللی و کاملا به روز گذرانده شده توسط سید علی احمدی، دوره مایند شیفت Mind Shift یا به عبارت دیگر تغییر مغز است. این دوره توسط دانشگاه مک مستر یا ام سی مستر کانادا برگزار شده و یکی از محبوب ترین و در عین حال کاربردی ترین دوره های آموزش توسعه فردی جهان است.

مباحث اصلی پوشش داده شده در این دوره، شناسایی و استفاده حداکثری از ظرفیت مغز ماست و همین طور چگونگی رویارویی با موانع مختلف در زندگی که تمامی این مباحث یک قسمت کوچکی از موضوعات تدریس شده توسط استاد احمدی در دوره استادی تغییر است با یک تفاوت بزرگ که هیچ دوره آموزشی حتی دوره های بین المللی ندارند. پشتیبانی رایگان!

مدرک این دوره توسط دکتر باربارا اوکلی و دکتر تری سجنوفزکی اساتید دانشگاه مک مستر کانادا امضا و اهدا شده است.

مدرک فروش درون گرا

غیر ممکن است که کسی در فضای فروش دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته باشد و اسم هاب اسپات Hub Spot این غول بزرگ بازاریابی دیجیتال در دنیا به گوشش نخورده باشد. بازاریابی درون گرا یا Inbound Marketing جدیدترین و تخصصی ترین و در عین حال کاربردی ترین مدل فروش در دنیای مدرن است.

روش سنتی فروش یا به عبارتی فروش برون گرا بر مبنای حضور مشتری در فروشگاه و شرکت ما بود و با بازاریابی درون گرا این ما هستیم که موظفیم به سراغ مشتری برویم و او را ترغیب به خرید از خودمان کنیم. این تخصص و مهارت از دیگر تخصص ها و مهارت های دیگر سید علی احمدی است که از هاب اسپات آموخته است.

مدرک فروش درون گرا هاب اسپات

دیگر مدارک و دوره های گذرانده شده داخلی و خارجی استاد احمدی را بهتر است در رزومه ایشان مطالعه کنید. ما صحبت در خصوص تحصیلات ایشان را همین جا به پایان میبریم و همراه ما باشید تا به سراغ رزومه کاری ایشان برویم.

بخش دوم. رزومه کاری استاد احمدی

برای پوشش بهتر فعالیت ها و رزومه کاری آقای احمدی، این قسمت را هم به دو بخش کلی تقسیم بندی کنیم: اول رزومه های کاری شخصی و دوم رزومه مشاوره ها و تدریس.

سابقه فعالیت های شخصی:

رزومه مشاوره کسب و کار:

موارد فوق گوشه ای از فعالیت های سید علی احمدی می باشد. اگر دوست دارید سابقه کاری سید علی احمدی را دقیق تر مطالعه بفرمایید، حتما رزومه کاری ایشان را با تماس با پشتیبانی سایت دریافت کنید.